Конкуренція завжди вважалася тим фактором, що здатен певним чином стимулювати розвиток компанії, підштовхнути до вдосконалення принципів роботи та створення умов для більш плідної співпраці з клієнтами. Однак це стосується лише тих методів конкуренції, що можуть виділити одну компанію з-поміж інших саме на основі переваг в її роботі. На жаль, сьогодні існують й інші методи, що ґрунтуються на знищенні репутації компанії шляхом безпідставних наклепів. Особливо часто подібні наклепи можна зустріти у мережі Інтернет, так як інформація, що розміщується на деяких сайтах чи форумах, стає публічною без попереднього погодження з адміністрацією ресурсу чи спроб бодай з’ясувати, чи відповідає вона реальній ситуації. Варто зазначити, що подібні методи застосовуються незалежно від досвіду, масштабу компанії чи сфери її діяльності. Жертвою таких наклепів може стати будь-яка організація. Не становлять виключення і дилінгові центри. На сьогоднішній день в Україні функціонує близько декількох десятків дилінгових центрів, але лише деякі з них чесно виконують узяті на себе зобов’язання. Інші ж просто заробляють за рахунок недосвідчених трейдерів, паралельно намагаючись зіпсувати репутацію конкурентів.
Внимание! Компания MMCIS обанкротилась, не сотрудничайте с этой компанией.
Якщо говорити про конкретні приклади, то спадає на думку нещодавно знайдена інформація про брокера MMCIS. На одному з форумів, де обговорювалася робота різних дилінгових центрів, був розміщений відгук, суть якого зводилася до твердження, що MMCIS – лохотрон. На сайті було розміщено багато відгуків про роботу цього брокера, як позитивних, так і негативних, але серед усіх своєю категоричністю та грубістю відрізнявся саме той, в якому стверджувалося, що MMCIS обман. Характерно, що жодних обґрунтувань, які б підтверджували цей факт, наведено не було. Тож напрошується логічний висновок: стверджувати подібним чином, що MMCIS – обман, можуть лише конкуренти, які мають на меті зіпсувати репутацію компанії, але при цьому не можут представити реальної критики на її адресу. На жаль, початківці, що шукають надійного брокера, іноді сприймають таку інформацію серйозно і таким чином відмовляються від співпраці з надійною стабільною компанією. Натомість вони обирають брокера, що обіцяє шалений заробіток протягом декількох тижнів чи місяця, і дуже скоро поповнюють ряди ошуканих клієнтів.
Для того щоб не потрапити в подібну ситуацію, варто ретельно обмірковувати будь-яку інформацію про компанію, якій Ви збираєтесь довірити власні гроші. Якщо Ви побачите інформацію про те, що MMCIS – шахраї, то варто замислитися, чи має ця інформація щось спільне з правдою. Все, що для цього необхідно зробити – звернути увагу на аргументацію твердження, що MMCIS – шахраї. Якщо не наведено конкретних фактів, ситуації чи події, що підтверджують реальну природу звинувачення, подібна інформація свідчить про одне: конкуренти компанії просто намагаються таким чином зіпсувати репутацію надійного брокера, а зовсім не про те, що MMCIS дійсно є шахрайською організацією.