Інвестиційний фонд MMCIS investments

Автор поста:

MMCIS Investments

До певного часу інвестиційна діяльність громадян України обмежувалася банківськими депозитами. В Україні не існувало інвестиційних фондів, здатних гарантувати вкладникам той інвестиційний ефект, що був їм необхідний. Лише в 2006 році у потенційних інвесторів з’явилась можливість здійснювати вигідні інвестиції: керівництво інвестиційного фонду MMCIS investments прийняло рішення про залучення грошових активів сторонніх інвесторів. До того часу в ЗМІ та інших джерелах інформації часто з’являлися позитивні відгуки про інвестиційний фонд MMCIS, підігріваючи інтерес до цієї компанії. Регулярна статистика фонду свідчила про нечувану успішність усіх без виключення інвестиційних проектів. На початку своєї діяльності MMCIS investments представляв собою приватний інвестиційний фонд закритого типу, так як його засновники мали на меті перевірити життєздатність розроблених концепцій інвестування і переконатися в можливості керування грошовими активами будь-якого об’єму. Після залучення сторонніх інвестицій у фонді дуже швидко сформувалась команда людей, що об’єднали свої ресурси для фінансування високодохідних інноваційних проектів, які на даний момент приносять доволі значний прибуток.

Внимание! Компания MMCIS обанкротилась, не сотрудничайте с этой компанией.

Кількість інвестиційних проектів, як і кількість інвесторів, постійно збільшується. Аналогічним чином росте і прибуток інвестиційного фонду. Наприклад, прогнозований прибуток на 2011 рік становить більш ніж 50% на рік від існуючих на даний момент грошових активів, в той час як у 2010 році він становив 43.32% річних. Приєднуючись до фонду MMCIS investments, Ви гарантовано забезпечуєте собі стабільний дохід. Незалежно від того, чи буде успішним конкретно Ваш інвестиційний проект, виплати на Ваш депозитний рахунок є постійними, оскільки прибуток залежить не від успіху конкретного інвестиційного проекту, а від загального прибутку фонду. Варто також відзначити, що процент провальних проектів досить низький. Ви можете самостійно в цьому переконатися на офіційному сайті інвестиційного фонду MMCIS investments mmcis-investments.ua. Зверніть увагу, наскільки високою є рентабельність проектів. Це свідчить про грамотне керування проектами, професійну аналітику та ретельний перегляд усіх умов, що безпосередньо стосуються того чи іншого проекту.

Ви можете бути впевнені, що інвестиції разом з MMCIS investments принесуть Вам прибуток. Мільйони людей в усьому світі вже переконалися в цьому. Хіба забезпечене життя собі та своїй родині не є метою для багатьох із нас? Тож чи варто втрачати шанс реалізувати таку ціль.

Якщо у вас не залишилось  сумнівів щодо якості послуг та стабільності компанії  MMCIS investments, ми пропонуємо зареєструватись прямо зараз у MMCIS investments та почати заробляти вже сьогодні.

7 відгуків

 1. user Дмитро:

  Кількість проектів, судячи зі статті, постійно зростає. Це добре, що компанія не залишається на одному місці — у наш час треба йти лише вперед. Це квиток у гарне майбутнє.

 2. user Роман:

  На сайті фонду сподобалися проекти, досить непогані як на мене.
  А взагалі, наразі шукаю фонд куди можна вкласти власні фінанси. Серед тих, які вже встиг розглянути, цей в мене на першому місці. Окрім проектів та умов, мені подобається мінімальний внесок. Не мовити, що сума мізерна, проте й не космічна. Для подібної справи як раз.

 3. user Казимир:

  как по мне, так ммсис инвестментс ничем особым уже не отличается от других фондов. Это раньше было в диковинку то, что проценты начисляются от общего дохода компании, а не по отдельному проекту. Минимальный депозит так же не выглядит чем-то сверхновым. Не знаю, какие доходы можно получить от инвестиции в 2500 долл. США. Ничего революционного не увидел. Единственное что реально выделяет компанию от других, так это ее независимость от других финансовых групп.

 4. user Валаера:

  Казимир, а что такого сейчас может предложить фонд? устроить дурацкие завлекательные конкурсы, или предложить сыграть в бутылочку? ммсис инвестментс выделяется от других компаний тем, что добросовестно выполняет свои обещания и не пытается раздеть клиента, который, возможно, вложил все свои сбережения с надеждой на пополнение…

 5. user Вадим Перлов:

  Валаера, а откуда такая уверенность в том, что эмэмсис инвестментс такой уж честный и пушистый как вы пишите? Я не могу судить о его честности, так как только занимаюсь поиском места куда вложить свои деньги. Но судя по отзывам, место не самое плохое. Но все же, хотел бы узнать почву Вашей уверенности в эмэмсис инвестмент

 6. user Валаера:

  Говорю уверено, потому что уже открываю третий депозит в ммсис инвестментс. Первый раз тоже сомневалась. А сейчас я уверена. Так как фонд действительно дает то, что обещает.

Оставить отзыв

Ваш адрес email не будет опубликован.

»

Вверх