МОФТ припиняє співробітництво з Форекс Тренд і Пантеон Фінанс

Автор поста:

МОФТ

МОФТ

Міжнародне об’єднання Форекс трейдерів повідомило своїм клієнтам про те, що дана організація припиняє будь-яке співробітництво з компаніями Форекс Тренд і Пантеон Фінанс. МОФТ звернув увагу на безліч скарг, які надходили від клієнтів цих інвестиційних проектів. Більшість клієнтів виражало глибоке незадоволення діяльністю вищевказаних форекс-компаній, які не виконували свої зобов’язання по виплаті інвестицій. В даний час кількість надійшли претензій досягло рекордної позначки. Більш того, потік скарг не перестає рости.
У зв’язку зі сформованою ситуацією МОФТ заявило про свій намір покрити збиток всіх клієнтів, які постраждали в результаті скам діяльності Пантеон Фінанс і Форекс Тренд. Таким чином, постраждалі клієнти, які бажають повернути свої кошти, повинні подати відповідну претензію в Юридичний відділ даного ребейт сервісу. Крім того, клієнти даних хайп проектів повинні мати докази невиплати інвестицій.
Варто відзначити, що МОФТ готовий компенсувати тільки лише реальний збиток. Тобто, збитки упущеної вигоди покриті не будуть. Також дана організація повідомила своїм клієнтам про те, що запасів її Компенсаційного фонду для покриття збитків всіх клієнтів, швидше за все, не вистачить. Тому в такій ситуації відбудеться рівномірний розподіл компенсаційних коштів між усіма клієнтами компаній Форекс Тренд і Пантеон Фінанс.

Джерело: https://traders-union.ru

Залишити відгук

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

« »

Вверх