Cтабільний заробіток завдяки ММСИС!

Автор поста:

стабільний заробіток завдяки MMCIS

 

Необхідність щоденно вставати зранку на роботу завжди пригнічувала мене. Я багато разів намагався знайти спосіб  забезпечити собі достойне життя, не працюючи на роботодавця. В історії цього пошуку були і спроби інвестиційної діяльності, і спроби створити власне підприємство, і навіть спроба заробити шляхом гри на тоталізаторах. Та усі вони закінчувалися невдачами. У кращому випадку я не втрачав нічого, а в гіршому чергова невдала спроба помітно позначувалась на моєму матеріальному становищі. Так відбувалося доти, доки один приятель із Росії не порадив мені ознайомитися з інформацією, розміщеною на сайті ммсис ру. Це був сайт компанії ММСИС групп, що пропонував заробляти шляхом інтернет-трейдінгу чи інвестицій. Останнє мене не зацікавило, оскільки для початку була необхідна сума в 2 500 долларів. Хоча мій приятель запевнив, що його співробітництво з ММСИС груп починалося саме таким чином. Він одразу зробив вибір на користь пасивного прибутку і уже протягом трьох років отримує стабільні проценти, які на території Росії в декілька разів перевищують максимальний процент банківського депозиту.

Прочитане мене зацікавило, так як про заробіток на форексі я вже чув неодноразово, тож я почав шукати український аналог компанії та наштовхнувся на сайт ммсис уа – це було українське представництво брокера. Прочитавши інформацію на сайті, я зрозумів, що заробляти на форексі не важко, але треба мати певні знання щодо принципів торгівлі, торгівельних стратегій і тому подібного. Усю цю інформацію я знайшов тут же, на ммсис юа. Також я скачав торговий термінал та інструкцію до нього. Але все ж не міг зрозуміти, як саме розпочати: скільки грошей класти на рахунок, як укладати операції і так далі. Знайти відповіді на ці питання мені допомогли відгуки. Як на сайті ммсис уєй, так і на інших сайтах, присвячених торгівлі на форексі, а також на форумах, де обговорювалася робота українських дилінгових центрів, у тому числі й ммсис форекс, я знайшов багато корисної інформації. Зокрема про те, що роботу варто починати з відкриття демонстраційного рахунку, що зі всіма своїми питаннями можна звернутися до служби підтримки, що заробляти можна не тільки торгуючи на ринку, але й беручи участь у конкурсах, що організовує ммсис групп, запрошуючи друзів, або стаючи  учасником партнерської програми.

Як зараз пам’ятаю свою першу успішну операцію та  перший прибуток… Із тих пір таких операцій було безліч, а заробив я уже близько 20 000 доларів. Робота на форексі з корпорацією ММСИС – мій перший вдалий досвід самостійного заробітку.

2 відгуків

  1. user tigrus:

    Мені пропонували брати участь в партнерській програмі від цієї компанії. Не знаю, чи варто, спочатку варта було б її протестувати все провірити, а вже потім комусь рекомендувати. Але, я ,нажаль, у форексі — повний 0.

    • user Ukrainec:

      эта компания вполне хорошая. И рекомендовать её можно. Другое дело, что без знаний туда соваться не стоит

Оставить отзыв

Ваш адрес email не будет опубликован.

« »

Вверх