Огляд основних валютних пар

Автор поста:

Огляд основних валютних пар

На завтрашньому засіданні ЄЦБ знизить ставку рефінансування на 50 базисних пунктів, а ставку по депозитах на 25 базисних пунктів, вважають в Barclays. «Це призведе до подальшого ослаблення євро в найближчі місяці», — пишуть валютні аналітики банку. — «Що стосується інших валют, то деяке зниження ризиків в європейському банківському секторі, викликане заходами, озвученими на брюссельському саміті, має підтримати ризиковані активи і стати сприятливим фактором для Аусси і негативним для ієни. Наші 3-місячні прогнози по євро/Аусси і євро/ієні складають A $ 1.19 і Y103 відповідно».

Тим часом валютна пара долар/ієна не полишає надій на зростання. У той час як експортери продовжують перешкоджати розвитку висхідної динаміки долара/ієни, пара в цілому виглядає досить непогано. Відновлення інтересу до ризикових активів надає підтримку бикам і найближчим часом може продовжитися, при цьому технічна картина також дає привід для оптимізму. Долар/ієна перебуває в процесі формування підстави, і той факт, що висхідний тренд з мінімумів червня залишається в силі, дає надію на прорив вище Y80.00 (масивні стопи слідом), який відкриє дорогу до ключового опору в районі Y80.60/65 . Про погіршення настрою можна буде говорити в разі втрати опори поблизу Y79.30, тоді як втрата опори в районі сімдесят дев’ятої фігури відкриє дорогу подальшому зниженню до Y78.60/50.

А от євро/долар стабілізувався в рамках дуже вузького діапазону, і дилери відзначають, що, в той час як офери в області $ 1.2605/15 і біди близько $ 1.2570 поки утримують пару, на прориві скупчуються стопи. Їх виконання дозволить визначити подальші перспективи розвитку ситуації, при цьому дилери звертають увагу на те, що відсутність прогресу у висхідному русі починає негативно позначатися на настрої короткострокових спекулянтів. Втрата опори поблизу $ 1.2570 може спровокувати розвиток зниження до $ 1.2525/20 (стопи нижче) і $ 1.2500, хоча деякі джерела зазначають наявність сильного попиту на підході $ 1.2550, що може обмежити ослаблення євро. Офери, тим часом, залишаються в районі $ 1.2625/35, більші поблизу $ 1.2650 і $ 1.2665/70.

Оставить отзыв

Ваш адрес email не будет опубликован.

« »

Вверх