Євро / долар: технічна картина — «не фонтан», ринок в очікуванні американської статистики

Автор поста:

пара Євро-Доллар

Перелік сильних американських показників цього тижня починається з роздрібних продажів, які були опубліковані у вівторок і виявилися істотно вищими за прогнози. Потім у середу були опубліковані дані за обсягом промислового виробництва в липні, які не перевищили очікування і повністю їм відповідали. Але саме щомісячне збільшення на 0.5% є дуже гідним результатом. Сьогодні, з наближенням американської сесії, ринок спрямовує свій погляд на майбутній реліз із липневою кількістю нових будівництв і дозволами на будівництво, а також на вихід індексу ділової активності в обробній промисловості ФРБ Філадельфії, який буде опублікований сьогодні дещо пізніше.

«Якщо позитивна серія буде продовжена, і ми надалі також будемо бачити гідні економічні дані, то ФРС доведеться почекати зі збільшенням грошових стимулів. Якщо ФРС не вживатиме заходів стимулювання у вересні, це буде причиною для розчарування, що позитивно для долара «, — говорить Лі Хардман, валютний стратег з Bank of Tokyo-Mitsubishi UFJ у Лондоні. Даний фінансовий дім рекомендує своїм клієнтам продавати європейську валюту проти долара з метою вийти на 1.1700 до кінця року.

Технічна картина, яка спостерігається на денному графіку валютної пари євро/долар, невблаганно продовжує вказувати на втрату сили з боку биків. 55-денна змінна середня лінія продовжує виступати в якості непереборної підтримки. Якщо перша спроба пробити її здійснювалася протягом 5 днів, після чого ціни відійшли нижче, то друга спроба обмежилася лише кількома днями. Тепер уже існує ризик закритися за підсумками торгового дня нижче 21-денної ковзаючої середньої. Шанси у європейської валюти поки ще є (технічно), але вони втрачаються з кожним днем. Нездатність пробити 55-денну середню і спробувати піднятися до верхньої межі річного нисхідного каналу може стати розчаруванням, яке віддасть першість у силі ведмедям. В цьому випадку про позначку 1.2400 доведеться забути, очікуючи ціни в районі 1.21/1.20.

Оставить отзыв

Ваш адрес email не будет опубликован.

« »

Вверх