Євро. Вирішальний момент наближається

Автор поста:

Євро. Вирішальний момент наближається

На початку торгової сесії в понеділок дешевшає єдина європейська валюта. Майбутні тижні обіцяють бути багатими на ключові події, ризики зростатимуть, тому спекулянти, що спеціалізуються на короткостроковій стратегії, йдуть геть, вважаючи за краще поки перебувати поза ринком. Ситуація схожа на якийсь перепочинок, так як минулого тижня європейській валюті вдалося показати непоганий ріст.

На цьому тижні, в п’ятницю, знову відбудеться виступ голови ФРС Бена Бернанке на симпозіумі в Джексон Хоул. Багато експертів вважають цей виступ основним у питанні щодо кількісного ослаблення з боку ФРС. У всякому разі, так було анонсовано на початку другого раунду QE главою ФРС саме до виступу в Джексон Хоул.

Наступний тиждень починається з вересня, який є ключовим місяцем для завершення цього торгового року. Саме у вересні Конституційний суд Німеччини повинен буде приймати рішення з приводу правомірності антикризового фонду. У першому місяці осені планується засідання ЄЦБ, де повинні будуть оприлюднити план порятунку, про який повідомляв Маріо Драгі в серпні. Також на засіданні FOMC, яке відбудеться у вересні, Єврокомісія планує оголосити остаточне рішення з приводу майбутньої долі Греції. Будуть знову відновлені розмови про можливість надання Греції додаткового часу для того, щоб були реалізовані заходи щодо жорсткої економії.

У перспективі на поточному тижні аналітики прогнозують чутливість євро до макроекономічної статистики, але, напевно, при одержанні підтримки в очікуванні ефективних заходів від ЄЦБ і в потенціалі QE з боку ФРС. Глава з глобальної валютної стратегії Мітул Котеча з гонконзької Credit Agricole прогнозує зростання курсу євро/долар до 1.2600, однак він дуже сумнівається, що курс зможе піднятися вище цієї позначки.

Оставить отзыв

Ваш адрес email не будет опубликован.

« »

Вверх