Форекс ринок в очікуванні засідання ЄЦБ

Автор поста:

Форекс ринок в очікуванні засідання ЄЦБ

Поки європейська торгова сесія не набрала повних обертів, продовжує надходити деякий оптимізм, пов’язаний з публікацією даних по економічному зростанню Австралії в 1 кварталі, які істотно перевищили прогнозні оцінки. На цьому фоні в ході азіатської сесії з’явилося деяке відновлення інтересу до ризикових активів, що стимулювало скорочення коротких позицій у євро, надавши тим самим підтримку єдиній валюті.

Ринок Форекс зберігає стриманість, оскільки попереду оголошення результату засідання за ставками ЄЦБ. У рамках вчорашньої зустрічі міністрів фінансів і глав Центробанків країн Великої сімки не було здійснено ніяких кроків, щоб знизити побоювання ринку, пов’язані з європейською борговою кризою. У той же час ринку стає зрозуміло, що лідери Євросоюзу працюють над планом більш тісної політичної інтеграції. Це в цілому позитивний фактор, однак його реалізація, а також потенційний позитивний ефект — питання занадто великої кількості часу.

Ринок, у свою чергу, бажає отримати «дієві антибіотики» зараз. Не можна сказати, що це примха, оскільки очевидно, що поточна ситуація носить загрозливий характер. Останні економічні дані по єврозоні підтверджують всі підстави для того, щоб зробити висновок про становлення рецесії в регіоні як результату тривалої боргової кризи. У цьому ключі учасники ринку покладають певні надії на сьогоднішнє засідання ЄЦБ. Можна припустити, що якщо Центробанк Європи сьогодні не зробить ніяких дій, то ринок буде розчарований і євро знову виявиться під істотним тиском.

Оставить отзыв

Ваш адрес email не будет опубликован.

« »

Вверх