Події минулого тижня та можливості цієї неділі

Автор поста:

Події минулого тижня та можливості цієї неділі

Новини Форекс, курс долара. Настрій на ринках минулого тижня покращився. Зміцненню ризиків на початку тижня сприяли дії європейських лідерів, зокрема обговорення питань створення банківського союзу, а також обговорення плану допомоги Іспанії. До того ж міжнародна «трійка» — МВФ, ЄС і ЄЦБ, провівши інспекцію в Португалії, вирішила, що країна виконує вимоги кредиторів, і схвалила черговий транш фінансової допомоги. Велика частина цих коштів спрямована на підтримку банків країни.

Також підтримало ризики рішення банку Китаю знизити процентну ставку на 25 базисних пунктів для підтримки економіки.

Що стосується ЄЦБ, то було прийняте рішення залишити ставку незмінною. Також вирішено продовжувати проводити безлімітні аукціони як мінімум до кінця цього року.

У центрі уваги залишається Іспанія. Прибутковість 10-річних облігацій країни трохи відступила від максимумів минулого тижня. Але все ж таки залишається вище 6%. А в кінці тижня агентство Fitch знизило кредитний рейтинг Іспанії відразу на 3 ступені з А до ВВВ.

Макродані минулого тижня виходили переважно слабкими. Слабкі дані були опубліковані по Німеччині. Так індекс ділової активності в секторі послуг показав зниження до 51.8. Попереднє та очікуване значення було 52.2. Виробничі замовлення і промислове виробництво також показали зниження, як за місяць, так і за рік. Роздрібні продажі знизилися в цілому по єврозоні. А ВВП показав нульовий приріст за перший квартал.

Американські статдані виходили змішані. Так виробничі замовлення показали зниження на 0.6% при очікуванні зростання на 0.3%. Індекс ділової активності в сфері послуг вийшов зі значенням 53.7, що співпало з очікуваннями. А первинні звернення за допомогою з безробіття в США знизилися до 377 тис., що стало нижче прогнозу і попереднього значення.

Дані по Китаю, а саме промислове виробництво і роздрібні продажі показали зростання на 9.6% і 13.8% відповідно, але все ж виявилися нижче прогнозів.

EUR/USD

Купити пару можна було ще на початку тижня, коли ціна, пробивши опір $ 1.2624 — $ 1.2575, яке обмежувало зростання пари на позаминулому тижні, повернулася до нього. Також пробитий і мувінг SMA 89. Stop loss слід було винести нижче мінімуму травня місяця цього року. Ціль в районі 23,6% FIBO ($ 1,3284 — $ 1,2287).

Реалізація даної торгової можливості дозволила отримати прибуток близько 105 пунктів (близько $ 1050 при використанні в торгівлі 1 стандартного лота).

AUD/USD

Основною подією в Австралії минулого тижня стало рішення РБА знизити процентну ставку на 25 базисних пунктів. Незважаючи на це, пара все ж продовжила зростання, що почалося ще в п’ятницю позаминулого тижня.

Австралійський долар давав сигнал на покупку в понеділок. Пробиття опору $ 0.9896 — $ 0.9769 (SMA з періодами 55 і 89). Stop loss слід було винести нижче попереднього мінімуму. Ціль також в районі 23.6% FIBO ($ 1,0855 — $ 0,9580).

Реалізація даної торгової можливості дозволила отримати прибуток близько 175 пунктів (близько $ 2625 при використанні в торгівлі 1 стандартного лота).

NZD/USD

Новозеландський долар сформував фігуру на денному графіку «подвійне дно», яка є розворотньою. Основу дна $ 0.7675 — $ 0.7648 пара пробила в середу, і короткостроково можна було купити ще тоді. Однак більш правильна покупка стала можливою, коли ціна, закріпившись над лінією на денному графіку, потім повернулася до пробитої основи. До того ж пару підтримувала сформована підтримка $ 0.7456 — $ 0.7519. Stop loss слід було виносити нижче мінімуму середовища минулого тижня. Зростання пари ще не завершено (як мінімум область досягнутих максимумів і 38.2% FIBO ($ 0.8234 — $ 0.7456)), але ще в п’ятницю позиція давала прибуток, яку можна було фіксувати менш ризикованим учасникам.

Реалізація даної торгової можливості дозволила отримати прибуток як мінімум 60 пунктів (близько $ 900 при використанні в торгівлі 1 стандартного лота).

Gold

Ціни на золото знижувалися в четвер. Відсутність натяків на черговий раунд кількісного пом’якшення в США у виступі голови ФРС Бена Бернанке викликало зміцнення долара.

Минулий тиждень не приніс жодних позицій по золоту, оскільки велику частину тижня золото провело в бічному русі. Однак ризиковано можна було виставити стоп ордер в розрахунку на пробиття флету. Також дивергенція на Н4 давала припущення, що ціна буде знижуватися. Stop loss — вище попереднього максимуму. Закривати позицію коштувало у лінії підтримки $ 1531.40 — $ 1544.50.

Реалізація даної торгової можливості дозволила отримати прибуток близько $ 17 на одній унції (близько $ 4250 при використанні в торгівлі 1 стандартного лота).

Очікування на поточний тиждень

Серед технічних моментів, на які варто звернути увагу на поточному тижні, варто відзначити такі:

  • EUR/USD і USD/CHF;
  • дивергенція між ціною індикатором;
  • MACD для W1.

З фундаментальних подій варто відзначити прийдешні перевибори в парламент Греції, які відбудуться 17 червня. Також варто врахувати, що Іспанія, мабуть, буде готувати офіційний запит про надання фінансової допомоги, а Єврогрупа в суботу погодилися виділити на це близько 100 млрд. євро. Також повідомляється, що від країни не потребуватимуть додаткових заходів економії. Більш точна сума стане відомою, коли банки Іспанії пройдуть перевірку. І, нарешті, сьогодні у Франції проходить перший тур парламентських виборів. Інтерес викликає той факт, чи зможуть соціалісти, чиїм кандидатом був нинішній президент Франсуа Олланд, набрати більшість голосів.

Також не варто випускати публікації важливих макроекономічних даних, запланованих на поточний тиждень. Серед них варто відзначити:

  • Обсяг роздрібної торгівлі;
  • Інфляція і безробіття в США;
  • Рішення по процентних ставках НБШ, РБНЗ і Банку Японії.

Оставить отзыв

Ваш адрес email не будет опубликован.

« »

Вверх