Рейтингові агенції продовжують вбивати Єврозону

Автор поста:

Рейтингові агенції продовжують вбивати Єврозону

Позитивний ефект новин про готовність надати допомогу іспанським банкам виявився недовгим: індекс акцій іспанських фінансових компаній залишається у вільному падінні. Свіжий імпульс додали новини про зниження агентством Fitch кредитних рейтингів вісімнадцяти іспанських банків.

Між іншим, не додали оптимізму і заяви представників агентства про те, що рейтинги країн членів-Єврозони, в тому числі тих, хто має рейтинг ААА, знаходяться під загрозою зниження через нездатність офіційних осіб чітко відреагувати на боргові проблеми. Рішення, як і раніше, приймаються в останній момент, що призводить до зростання витрат на подолання кризи.

Втім, всі дії політиків до цих пір не дозволили інвесторам з упевненістю дивитися в майбутнє, і в Fitch попередили, що «відсутність світла в кінці тунелю незабаром підвищить ризик розпаду Єврозони».

Новини надали стимул продажу єдиної європейської валюти, яка в даний час тримається біля $ 1.2454, продовжуючи пресингувати біди близько $ 1.2440, прорив яких відкриє дорогу до $ 1.2420, $ 1.2405/00 й $ 1.2380. Дилери відзначають, що тиск залишається сильним, і звертають увагу на триваючі продажу іспанських державних облігацій.

Настрій інвесторів стосовно них лише посилився, враховуючи заяви про те, що рекапіталізація банків буде припускати відповідальність Іспанії за взятими зобов’язаннями, і до теперішнього часу прибутковість за десятирічними іспанськими облігаціями досягла рекордного максимуму в районі 6.831%.

Оставить отзыв

Ваш адрес email не будет опубликован.

« »

Вверх