Костянтин Георгійович Кондаков — трейдер нового покоління

Автор поста:

Кондаков Костянтин Георгійович

Костянтин Георгійович Кондаков — відомий український фінансовий експерт, аналітик, керуючий трейдер, один із найвідоміших біржових трейдерів на просторах СНД. Щоб описати цю людину як професіонала, достатньо скористатися всього одним, але дуже влучним виразом: Кондаков Костянтин — трейдер нового покоління.

Біографія

Кондаков Костянтин Георгійович народився 10 червня 1982 року в місті Мелітополь, Україна. Ріс він у родині батька-викладача в інституті та матері-економіста однієї з будівельно-ремонтних фірм. Костянтин Кондаков був звичайною дитиною з незвичайними математичними і підприємницькими здібностями. Основними рисами характеру, які природа заклала в цій людині з самого початку, були завзятість, працьовитість і непохитність характеру.

Внимание! Компания MMCIS обанкротилась, не сотрудничайте с этой компанией.

У школі хлопчик захоплювався математикою та інформаційними технологіями. Вже в одинадцятому класі Костянтин Кондаков робить спроби в програмуванні, а також відкриває свій перший бізнес. Кілька років він шукав себе в різних стихіях, поки нарешті не знайшов те, що шукав. Він звернув увагу на трейдинг.

Трейдер нового покоління

Щоб зрозуміти, чому Костянтина Георгійовича Кондакова можна і потрібно називати трейдером нового покоління, достатньо поглянути на історію його торгівлі на ринку Форекс. Почавши вісім з гаком років тому, Костянтин Кондаков досяг дійсно багато. Він перший з українських трейдерів, хто отримав акредитацію та сертифікати на право діяльності управляючого трейдера. Саме він розробив цікаву теорію про «живий ринок Форекс». Він один з небагатьох трейдерів у світі (!), які беззбитково торгують на біржі більше 5-ти років. У Кондакова знаходяться під управлінням більше сотні великих особистих рахунків найвідоміших людей України і Росії. Костянтин Кондаков — перший, хто дійсно серйозно вирішив зайнятися фінансовою усвідомленістю українців, видавши дві книги про ринок Форекс і роботу на біржі: «MetaTrader 4: учимся зарабатывать на FOREX» і «Как видеть и предвидеть рынок: Фундаментальные индикаторы Форекс». Він є яскравим представником молодих, успішних бізнесменів України. Все це — ознаки нового покоління трейдерів, до якого належить Костянтин Георгійович Кондаков.

Управляючий трейдер

Костянтин Кондаков не зупиняється на досягнутому і постійно шукає нових вершин, які намагається підкорити, приборкати, змусити працювати на себе. У певний момент таким викликом стало довірче управління. Зрозумівши, що знань, досвіду і сили у нього достатньо для того, щоб нести відповідальність за чужі гроші, Костянтин Кондаков став пробувати себе в ролі керуючого трейдера.

Ця роль далася йому з легкістю і без особливих проблем. Інвестування в Костянтина Кондакова — це завжди впевненість у тому, що гроші будуть працювати на примноження капіталу. Адже не дарма йому довіряють свої активи відомі українські особистості, серед яких зірки естради, політики, крупні бізнесмени, фонди та комерційні організації. Про його професіоналізм також говорить сертифікат трейдера від компанії MMCIS investments.

Аналітик

Костянтин Георгійович Кондаков відомий далеко за межами України і країн СНД. Його ім’я шанують і поважають по всьому світу. До його думок і прогнозів прислухаються не тільки звичайні трейдери, а й справжні гуру системи, банки, організації та фінансові структури.

Спеціально для аналітичної роботи Костянтин Кондаков заснував американську аналітичну компанію KONDAKOV Asset Management, яка користується надзвичайно високим попитом і довірою серед клієнтів. На даних цієї компанії багато учасників ринку Форекс будують свої торгові стратегії і плани розвитку.

Підводячи підсумки

Костянтин Кондаков — молодий і яскравий представник нового покоління українців, який своїм розумом, працею і наполегливістю зміг підкорити вершини трейдингу, ставши справжнім експертом в області валютних ринків, аналітики, довірчого управління та інвестування. Він є прикладом для наслідування для багатьох молодих людей, які прагнуть досягти певних життєвих цілей. Костянтин Георгійович Кондаков — уособлення успіху, позитивного настрою на життя і віри у власні сили.

Оставить отзыв

Ваш адрес email не будет опубликован.

« »

Вверх