Причини здешевлення євро на торгах у середу

Автор поста:

Причини здешевлення євро на торгах у середу

На торгах у середу євро подешевшало  до більшості своїх конкурентів. Одним із чинників, які спричинили тиск на євро, стали дані, що відображали зниження промислового виробництва у Німеччині за червень.  Обсяг виробництва скоротився на 0.9% порівняно до попереднього місяця і на 0.3%  порівняно з тим же періодом роком раніше. У середньому економісти очікували скорочення на 0.8% порівняно з травнем, але розраховували на збільшення 0.3% у річному базисі.

«Дивлячись на євро в середньорічній перспективі, я вважаю, що ми шукаємо економічні розбіжності між Європою та рештою світу. І в цьому ракурсі ми будемо мати негативний погляд на євро ще протягом 2 або 3 кварталів» — сказав Брайан Кім, валютний стратег з  Royal Bank of Scotland Group.

Структурно я дивлюся на євро/долар, чекаючи на його рух до паритету. Це займе близько року, але рухаємося ми саме в цьому напрямку», — так озвучив своє бачення ситуації в телевізійному інтерв’ю агентству Bloomberg Нейл Джонс, голова європейських продажів хедж-фондам з Mizuho Corporate Bank.

Ще одним негативним для євро чинником у середу було скорочення рейтингів Іспанії та Італії з боку канадського рейтингового агентства DBRS (Dominion Bond Rating Service). Рейтинг Іспанії був знижений на 2 ступені з рівня А (максимум) до рівня А (мінімум). Рейтинг Італії був знижений на один рівень до А. Згідно з коментарями DBRS, Італія відчуває постійний стрес на ринках фінансування і знаходиться перед загрозою збільшення системних ризиків. Поточні фінансові умови також представляють собою загрозу для перспектив економічного зростання Іспанії.

Також під вівторок рейтингове агентство Standard & Poor’s знизило прогноз по рейтингу Греції, який зараз перебуває на рівні ССС, зі стабільного до негативного. І це вже за умови того, що поточне значення рейтингу знаходиться на 8 ступенів нижче від інвестиційного рівня. Згідно з коментарями Standard & Poor’s, зміна прогнозу по рейтингу відображає ризик його зниження у випадку, якщо Греція не зможе отримати черговий пакет допомоги від Великої трійки. Економіка Греції знаходиться в дуже скрутному становищі у зв’язку з необхідним для отримання допомоги жорстким регулюванням бюджетної політики.

Оставить отзыв

Ваш адрес email не будет опубликован.

« »

Вверх