Курс євро впав до рівня 2010 року

Автор поста:

Курс євро впав до рівня 2010 року

Новини Форекс, курс євро. Вчора євро впав до найнижчого рівня з липня 2010 року по відношенню до долара, так як стурбованість інвесторів з приводу здатності Іспанії до рекапіталізації проблемних банків збільшилася, підвищивши сумніви з приводу погіршення боргової кризи єврозони.Єдина валюта впала нижче $ 1,25 вдруге в цьому місяці після того, як агентство Egan-Jones знизило кредитний рейтинг Іспанії з BB-до В. Як прокоментувало агентство, «Іспанія неминуче зіткнеться з необхідністю надання фінансової підтримки національному банківському сектору і найбільш слабким провінціям. Активи двох найбільших банків країни перевершують за розміром її ВВП. Ми знижуємо наш рейтинг до «B» і будемо ретельно відслідковувати нові прохання про допомогу з боку банків «.

Євро раніше впав проти більшості основних валют на тлі обговорень іспанськими чиновниками питань фінансування рекапіталізації групи Bankia.

Ієна виросла проти більшості найбільш торгованих валют на тлі збільшення попиту на активи-притулки.

Не зуміли надати належної підтримки фунту дані від Конфедерації Британських Промисловців за травень. Статистика показала позитивне сальдо і зростання продажів на 21% в порівнянні з роком раніше. Тим не менш, Конфедерація Британських Промисловців заявила, що роздрібні продажі, як і раніше, нижче середнього рівня в поточному році. Також було сказано, що слабкість в інших секторах економіки Великобританії означає, що роздрібні продавці будуть залишатися під тиском.

EUR / USD: вчора пара впала нижче $ 1.2500.
GBP / USD: вчора пара впала до лютневого мінімумуму.
USD / JPY: вчора пара торгувалася в діапазоні Y79.35-Y79.60.

Оставить отзыв

Ваш адрес email не будет опубликован.

« »

Вверх