Зростання споживчої довіри в США сприяє зміцненню курсу долара

Автор поста:

Зростання споживчої довіри в США сприяє зміцненню курсу долара

Новини Форекс, курс долара. Рівень споживчої довіри в США в травні поточного року зріс і склав 79,3 пункти. Це вище значення індексу за минулий місяць на 2,9 п., абсолютне ж значення в квітні було 76,4 п. Значення індексу довіри споживачів Америки перебуває на максимальній позначці з жовтня 2007 року. Такі статистичні дані отримані аналітиками Мічиганського університету, які і складають зазначений індекс.

Основними двома факторами на користь зростання довіри споживачів виступають: поліпшення ситуації на ринку нерухомості і зменшення вартості бензину. До негативних моментів необхідно віднести нестабільну ситуацію на ринку праці Америки. Тим не менш, економісти відзначають, що витрати домогосподарств за останній час збільшилися.

Що стосується інфляційних очікувань, то американці вважають, що в найближчий рік ціни виростуть не більше ніж на 3%.

У довгостроковому періоді долар виросте по відношенню до основних валют, особливо до євро, — вважає головний валютний стратег Wells Fargo Нік Бренненбрек. Очікується, що курс євро опуститься нижче 1,20. Можливий короткостроковий відскок, але довгостроковий тренд негативний, коментує експерт.

Курс долара 25 травня продовжиться висхідний тренд у хвилі «с (С)» рівня Daily від 81,03. Наступними рівнями опору є: 83,00; 83,12 і 83,48. Зміна середньострокового тренду станеться, якщо буде пробитий бичачий похилий канал і півот МФ 81,12 з утворенням ФЗР під ним.

Оставить отзыв

Ваш адрес email не будет опубликован.

« »

Вверх