Пара євро/долар може продовжити падіння

Автор поста:

Пара євро/долар може продовжити падіння

У той час як євро/долар завершив минулий тиждень ривком угору, і виключати подальшого зростання не варто, це, ймовірно, збереже корекційний характер. Ряд учасників ринку з надією дивляться на ФРС, розраховуючи на QE3, однак треба відзначити, що ситуація за межами США виглядає набагато більш тривожною. У Європі продовжує вирувати боргова криза, і їй поки не видно кінця, враховуючи, що дії офіційних осіб досі зводилися до перекладання грошей з однієї кишені в іншу і нічого нового вони поки не змогли запропонувати.

Ті чутки, які з’явилися в п’ятницю про намір глави ЄЦБ обговорити заходи по ослабленню напруженості на ринках, були позитивно сприйняті інвесторами, однак останні з обережністю дивляться в майбутнє, враховуючи, що представники Німеччини раніше виступали проти низки запропонованих дій. Крім того, подальше зниження ставок ЄЦБ і нове LTRO, звичайно, можуть надати підтримку ризикових активів, але євро навряд чи матиме користь — подібні заходи вже мали місце в минулому, і їх ефект був негативним.

Тим часом, в країнах, що розвиваються, які інвестори ще недавно розглядали як привабливі об’єкти для інвестицій, економічна активність також сповільнюється. Опитування керуючих менеджерів показують, що вони стають обережнішими і вважають за краще репатріювати капітал, зокрема американські інвестори в цьому році є чистими продавцями азіатських активів.

ФРС, тим часом, в поточних умовах навряд чи буде вдаватися до важкої артилерії у вигляді нового масштабного QE. Це можливо лише в разі серйозного спаду в економіці, а дані з США, хоча вони й продемонстрували погіршення останнім часом, не можна назвати драматичними. Американські активи залишаються привабливими, і в найближчі тижні спадний тренд євро/долара, швидше за все, триматиме курс на подальший розвиток.

Оставить отзыв

Ваш адрес email не будет опубликован.

« »

Вверх