Фундаментальний аналіз

Автор поста:

Фундаментальний аналіз

Для того щоб бути успішним на ринку Форекс, варто звертати увагу на все, що може стосуватися ваших планів щодо торгового процесу, а також вміти аналізувати ситуацію.

Перш ніж відкривати позиції, варто простежити її напрям і час відкриття, тобто проаналізувати ринок. Трейдер повинен орієнтуватися у стадії, в якій знаходиться курс потрібних валют, незалежно від того, чи тенденція знаходиться на початковій стадії, чи вже згасає. Щоб усе це втілити в життя, було розроблено спеціальні методи – фундаментальний аналіз та технічний. Трейдери, які обирають фундаментальний аналіз, керуються даними економічних показників, новин фінансового сектору на час проведення аналізу ринку, в той час як при технічному аналізі базуються лише на математичних розрахунках чи графічних показниках визначення стану валютних курсів.

Недосвідчений трейдер може подумати, що фундаментальний аналіз направлений на обман гравця, оскільки прихильники різних підходів аналізу мають кардинально протилежні точки зору. З цього випливає єдина правильна порада: не вірте ринку форекс серцем, ринок потрібно оцінювати лише головою, на основі аналітичного процесу. І якщо ви маєте думку, що робота аналітиків (прогнозистів) досить легка, то навіть не думайте розпочати діяльність у цьому бізнесі.

Фундаментальний аналіз — це далеко не проста забавка. Він містить масу автоматизованих систем обробки отриманих даних. Сьогодні найсучасніше обладнання не в змозі надати об’єктивної оцінки ситуації в країні за певними критеріями. Саме через це трейдери, які використовують у роботі фундаментальний аналіз, перебувають у колосальній меншості від „техніків”, адже аналіз економічних, політичних, погодних даних неможливо піддати обробці одним натисканням клавіші. Але фундаментальний аналіз того вартий. Дуже часто економічна чи політична ситуація в окремо взятій країні повністю руйнує розроблені „техніками” стратегії, в той час як „фундаменталісти” від цього лише виграють.

При фундаментальному аналізі основним інструментом виступає економічний календар новин. Календар подає вичерпні дані та дати по виходу економічних новин тих країн, чиї валюти задіяні у торгах трейдера. До того ж календар містить історичні дані і прогнози щодо значення по кожному індексу. Це і дає можливість трейдеру відпочити від постійної присутності на ринку. Йому лише варто відкрити торгову платформу у потрібний час, безпосередньо перед появою останніх економічних новин.

Особливу увагу варто приділяти прогнозованим значенням. Перед тим, як буде подане оголошення щодо будь-якого індексу, форекс враховує його прогнозовані значення. У випадку, якщо прогнозовані значення індексу надзвичайно сильно різняться з оприлюдненими, відбувається миттєве підвищення або зниження курсів, залежно від роду розбіжностей. Саме така ситуація і є основою інформації для трейдера, який надає перевагу фундаментальному аналізу валютного ринку форекс.

Оставить отзыв

Ваш адрес email не будет опубликован.

« »

Вверх